Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveA u frymëzua Butrint Imeri nga Kiara për këngën e re?

A u frymëzua Butrint Imeri nga Kiara për këngën e re?

Butrint Imeri është një nga këngëtarët më aktive në estradën shqiptare. Ai ka paralajmëruar se fundi këngën më të re, e cila duket se është dedikim. Sipas fansave, ai këtë këngë e ka shkruar për lidhjen që kishte me banoren e Big Brotherit, Kiara Titon.

Ndërsa, sipas Andreas ai shihet se në këtë këngë ka marrë frymëzim nga Kiara, madje duhet të falënderohet ajo. Ndryshe, Kiara ka deklaruar se ka qenë e lidhur me Butrinit, por që nuk kishte vëmendjen e duhur nga ai gjatë romancës.

Lidhja e Butrint Imerit dhe Kiara Titos, po komentohet shumë qysh nga hyrja e kësaj të fundit në “Big Brother VIP Albania” dhe madje edhe per disa reagime ne hije te Butrint Imerit. Luizi dhe Kiara tashmë kanë krijuar lidhjen e tyre brenda shtëpisë. Ani pse lidhja e Butrintit dhe Kiarës është komentuar shumë në media, duket se Luizi nuk ka qenë në dijeni të kësaj.

Luizi i habitur tha se nuk ka pse të bëhet xheloz dhe se nuk e di që Kiara ka qenë në lidhje me Butrintit, madje ai e thirri moderatoren për të konfirmuar një gjë të tillë.Kjo ndikoi në disponimin e Luizit, madje ai ka nisur një debat të ashpër me Armaldon, i cili e ka ngacmuar me të njëjtën temë. Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,545FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit