Web Analytics

A u lejohet lojëtarëve të bëjnë marrëdhënie përpara ndeshjes? Ja ç’thotë fizioterapisti

Pothuajse e gjithë vëmendja e intervistave është tek Euro2024 dhe padiskutim djemëve të kombëtares sonë.

Mbrëmjen e djeshme në “Top Arena”, ka qenë i ftuar fizioterapisti i lojtarëve Ilvi Begolli, i cili zbuloi më tepër detaje rreth rrugëtimit.

Siç e dimë, të gjithë futbollistët nuk duhet të kryejnë marrëdhënie  përpara se të nisin një ndeshje dhe padiskutim as fizioterapisti nuk mund t’i shpëtonte kësaj pyetjeje, e cila iu drejtua nga moderatorja Alesia Bami.

Alesia Bami: A është e vërtetë që nuk ju lejohet lojtarëve të kombëtares të kryejnë marrëdhënie  përpara një ndeshjeje?

Fizioterapisti: Po kjo është e vërtetë.

Nga rubrika