Web Analytics
BallinaUncategorizedA u pendua për këngën që ia dedikoi Ledjanës? Flet Mevlani

A u pendua për këngën që ia dedikoi Ledjanës? Flet Mevlani

Mevlani dhe Ledjana vijojnë të jenë në qendër të vëmendjes me marrëdhënien e tyre që ka pasur pafund luhatje.

Ndonëse dolën bashkë nga emisioni, ata u duk se u ndanë përfundimisht pak javë më pas.

Ish-çifti nuk percjellen as në rrjete sociale, por nuk kanë munguar thumbat për njëri-tjetrin në publik.

Së fundmi, ish-konkurrenti ka zhvilluar një intervistë 60 sekondëshe për “Prive” ku s’mundi t’i shpëtonte pyetjeve për Ledjanën.

A është penduar për këngën që i ka dedikuar asaj gjatë kohës së njohjes së tyre në emision?

“S’mund të them që jam penduar”– u shpreh Mevlani.

Ndërsa për një përgjigje për intervistën e Ledjanës 1 javë më parë, ai shprehet kështu:

”E bukuur sikur zanaaa”, këndoi Mevlani.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit