Web Analytics

Abdixhiku flet me ambasadorin e Belgjikës për zhvillimet e fundit në Kosovë

Botuar nga: InfoKosova

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku ka pritur në takim ambasadorin e Belgjikës në Kosovë, Gregoire Cuvelier.

Në këtë takim, Abdixhiku dhe ambasadori Cuvelier diskutuan rreth zhvillimeve të fundit në vend dhe qëndrimeve të Lidhjes Demokratike, karshi këtyre zhvillimeve.

Abdixhiku falënderoi ambasadorin Cuvelier për përkrahjen e vazhdueshme të Belgjikës ndaj Kosovës, në proceset integruese të saj.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT