Web Analytics
BallinaSHOWBIZAdea Pula po rikthehet, por a ka interesim për të?

Adea Pula po rikthehet, por a ka interesim për të?

Adea Pula në fëmijërinë e saj ishte yll i skenës muzikore për të vegjël, por para se të hynte në adoleshencë e la muzikën.

Ajo, më nuk u kthye kurrë në skenën muzikore, duke lënë pas vetëm emrin dhe vulën e saj në botën e këngës.

Pas shumë kohësh, Adea Pula po e paralajmëron rikthimin me një projekt që tashmë është plotësisht gati.

Në këtë treg të ngarkuar, me kaq shumë konkurrencë, a do ta gjej Adea vendin e saj?/kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit