Adelina Berisha joshëse me imazhet e realizuara në prapaskenë

Ajo që ka qëndruar aktive më projektet muzikore ndër vite është padyshim Adelina Berisha.

Bukuroshja bionde në rrjete sociale është tejet aktive, duke ndarë informacione nga jeta dhe karriera profesionale.

Ndërkohë, në një postim në Instagram, Adelina ka ndarë një fotografi të realizuar nga prapaskenat e klipi të ri.

“Valla” mban titullin kenga, për të cilën nuk ka dhënë detaje./Telegrafi