Adelina Berisha merr vëmendjen me paraqitjen e fundit, duke atraktive në portokalli

Këngëtarja Adelina Berisha vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, shpesh ajo publikon për fansat fotografi dhe video, duke marrë vëmendjen me paraqitjet e saj atraktive.

Së fundmi, këngëtarja nga Prishtina ndau me ndjekësit e saj në Instagram disa imazhe të reja, në të cilat u shfaq mjaft joshëse.

E veshur me një fustan ngjyrë portokalli të shkurtër, Adelina është dukur mjaft tërheqëse në këto fotografi, në të cilat pëlqimet dhe komentet nga ana e fansave kanë qenë të shumta.

Adelina duket të jetë edhe në formë shumë të mirë trupore, gjë e cila vjen si rezultat i përkushtimit të saj në fitnes./syri/