Web Analytics
BallinaSHOWBIZAdelina Berisha moti nuk është dukur kaq bukur sa kësaj here

Adelina Berisha moti nuk është dukur kaq bukur sa kësaj here

Adelina Berisha e ka paralajmëruar këngën e saj më të re.

Këtë paralajmërim artistja e ka bërë me anë të një postimi në InstaStory ku mahniti fansat me dukjen e saj.

“Së shpejti, kënga e re”, shkroi ajo sipër imazhit.

Projekti i fundit i Adelinës titullohet “Ma kadal” dhe është në bashkëpunim me Sabianin. /Lajmi/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit