Adelina Berisha “ndez” ndjekësit me poza nga fitnesi

Këngëtarja, Adelina Berisha është aktive me postime në rrjete sociale, ajo vazhdon të sjellë imazhe ku marrin vëmendjen e publikut dhe mediave roze.

Adelina shpesh herë ndan edhe imazhe nga fitnesi, ku shfaq format trupore.

Këtë këngëtarja e ka bërë edhe së fundmi përmes një InstaStory, ku ka shfaqur disa video nga fitnesi.

Kujtojmë se ajo është aktive edhe me publikimin e këngëve ku kënga e fundit e Adelinës është publikuar para një muaji dhe titullohet “Haram”. /Lajmi.net/