Adelina e mban në pëllëmb të dorës Chicagon

Është një nga emrat që po bën “zhurmë” në mediat rozë, kjo për shkak të famës së saj si këngëtare poashtu edhe si një nga femrat më tërheqëse të estradës.

Adelina gëzon linja përfekte trupore e cila mundohet ti ekspozoj në çdo paraqitje për të cilat merr komplimente gjithmonë.

Edhe pse ka pasur agjendë të ngarkuar me shumë koncerte brenda dhe jashtë vendit, Adelina gjen kohë edhe për të pushuar, e që kësaj radhe ka vendosur ti kaloj pushimet larg nga Kosova.

Destinacioni i bukuroshes kësaj radhe ishte Chikago në atë vend ku ka shpërndarë fotografi të ndryshme që në secilën duket shumë joshëse.

Adelina siç shihet ka vendosur ta mbajë në pëllëmb Chikagon, dhe po i ka hije apo?