Web Analytics
BallinaSHOWBIZAdelina godet me foto nga shtrati, pasi mori komente negative në foto...

Adelina godet me foto nga shtrati, pasi mori komente negative në foto me burrin

Adelina Tahiri është përballur shpeshherë me komente negative për martesën e saj me biznesmeni maqedonas, Serjoza Markov.

Çifti, i martuar prej disa vitesh, kanë dhe një djalë të quajtur Jon, shkruan InfoKosova.

Megjithatë, ndonëse kanë vite bashkë, Adelina përballet me komente të papërshtatshme për këtë marrëdhënie.

Se fundi bukuroshja ka publikur disa fotografi nga dhoma e saj, ku mbishkrimin e kishte lene “vetem qesh”./InfoKosova/

Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit