Web Analytics

Adelina Hasani vishet në komplete me pika dhe duket kaq zonjë

Botuar nga: InfoKosova

Adelina Hasani ka publikuar një fotografi të bukur.

Veshur në komplete me pika ajo duket mahnitëse.

Ajo duket shumë zonjë derisa mori pëlqime të shumta nga ndjekësit.

Ajo komentohet shpesh për silin e veshjes./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT