Adelina Hasani vishet në komplete me pika dhe duket kaq zonjë

Adelina Hasani ka publikuar një fotografi të bukur.

Veshur në komplete me pika ajo duket mahnitëse.

Ajo duket shumë zonjë derisa mori pëlqime të shumta nga ndjekësit.

Ajo komentohet shpesh për silin e veshjes./InfoKosova/

Shiko foton: