Adelina i zgjat flokët deri tek beli

Adelina Ismaili njihet për bukurinë natyrale që ka.

Me një stil të veçantë dhe gjithmonë e dalluar, ajo shpesh qëndron në krye të mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.

Këgëtarja në fjalë në çdo situatë merrë vëmendje, duke qenë një femër shembull në shumë aspekte, me ndryshimet e shumta që bën, ajo gjithmonë duket bukur.

Në këtë imazh të fundit, shihet se Adelina ka zgjatur flokët deri tek beli që e bëjnë të duket madhështore.