Web Analytics
BallinaSHOWBIZAdelina Ismaili dhe Sabri Fejzullahu pozojnë pas shumë vitesh së bashku

Adelina Ismaili dhe Sabri Fejzullahu pozojnë pas shumë vitesh së bashku

Dy këngëtarët legjendarë Adelina Ismaili dhe Sabri Fejzullahu, janë parë bashkë pas shumë vitesh në një fotografi.

Dyshja e cila ndër vite ka argëtuar publikun me duetet e shumta që kanë sjellë së bashku, kishte një kohë që nuk shfaqeshin në publik krah njëri-tjetrit.

Ka qenë së fundmi Sabriu, ai i cili ka publikuar në llogarinë e tij zyrtare në Instagram një fotografi me të ashtuquajturën, divën e estradës shqiptare.

“Mu gëzua zemra që të takova sot. U rrite me mua, ikona e zemrave tona”, shkroi Fejzullahu në mbishkrimin e fotografisë.

Ndërkohë me të parë këtë, Adelina vendosi ta rishpërndajë në rrjetet sociale këtë fotografi, duke i thurur gjithashtu lavde këngëtarit të shumë hiteve.

“Sa herë të shoh, rritem. Ti, idhulli im që ma dhe magjinë e bukur të shpirtit tënd që nga kënga ime e parë e deri sot. Ti që ja ke rrit bukurinë edhe vendit tim. Veç ti mund të jesh çdo ditë ma i madh se dje. Lum që të kam. Madhështi”, kanë qenë fjalët e Adelinës karshi Sabriut.

Teksa Fejzullahu vazhdon të jetë aktiv në muzikë, Adelina ndryshe nga ai ka kohë që është distancuar nga muzika dhe i është përkushtuar televizionit. /Telegrafi/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit