Web Analytics
BallinaSHOWBIZAdelina Ismaili shkëlqen në veshje tradicionale

Adelina Ismaili shkëlqen në veshje tradicionale

Asnjëherë nuk ka qenë nga ato këngëtare që mund ti hasesh kudo.

E kjo edhe për shkak të impaktit të madh që e ka pasur në publik.

Ylli i muzikës dhe televizionit, ka vite që nuk po sjell këngë të reja.

Ndërkohë që është plotësisht e angazhuar rreth emisionit të saj.

Adelina, është diva e muzikës ndër vite.

Ajo ka bërë revolucion gjithmonë me veshjen e saj.

Adelina këtë herë vendosi të vishej në dallama, ajo duket si një nuse tipike shqiptare.

Përveç veshjes edhe grimi dhe flokët po e bëjnë këngëtaren shumë tradicionale./kosovarja

Shiko foton:

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit