Adelina iu merr mendtë me bukurinë e saj

Adelina Ismaili njihet për bukurinë natyrale që ka.

Duke qenë gjithmonë e dalluar me stilin e saj, shumë herë është pjesë e lajmeve rozë.

Këtë herë, me një grim perfekt dhe flokë të rregulluara këngëtarja shfaqet mahnitëse dhe iu merr mendtë me bukurinë e saj.

Si gjithmonë, ajo ka pranuar komente të shumta./Kosovarja/