Adelina ndan momentin edhe kur është në prova te fustanit

Adelina Isamili mbetet një fytyrë e njohur për bukurinë që ka.

Ajo me poza të ndryshme në rrjete sociale, në çdo kohë iu qëndron afër ndjekësve të saj, shkruan “Kosovarja”.

Me realizime të ndryshme në paraqitjen fizike, ajo gjithmonë duket perfekfe.

E, këtë herë Adelina ndan një moment në Instagram duke provuar fustanin gjatë përfundimit, edhe kështu ajo duket bukur dhe i ka hije.