Web Analytics
BallinaSHOWBIZAdelina publikon fotot më të ëmbla me të dashurin

Adelina publikon fotot më të ëmbla me të dashurin

Moderatorja Adelina Hasani erdhi me disa foto të reja.

Dhe këto janë fotot më të ëmbla që ajo ka publikuar.

Kjo pasi shihet me patrnerin e saj në poza të bukura.

Derisa tregojnë lumturinë që kanë kur janë afër njëri tjetrit./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,821FansaPëlqeje
28,187NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit