Web Analytics

Adelina Tahiri ‘harron’ burrin, shfaqet në ‘krahët’ e një mashkulli tjetër

Botuar nga: InfoKosova

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, gjë e cila nuk ishte e vërtetë.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur me një shok të saj, por duket se burri i saj do të bëhet paksa xheloz./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,632FansaPëlqeje
27,998NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x