Adelina Tahiri i thur lavde vetes për pamjen e jashtme

Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri njihet për jetën e saj luksoze, në çdo imazh Tahiri shfaqet e rregulluar deri në detajin e fundit.

Po ashtu këngëtarja jetën e saj luksoze e parqet edhe përmes postimeve të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundmi ajo publikoi disa imazhe ku kishte veshur rroba që shkëlqenin.

“Shkëlqejë si një diamant”, ishte mbishkrimi i këngëtares në fotografi.

Ndryshe Adelina është e martuar me avokatin maqedonas Serjoza Markov dhe çifti janë prindër të një fëmije. /Lajmi/