Web Analytics

Adelina Tahiri nuk i ndahet jetës së ‘lluksit’, këtë e dëshmon edhe me paraqitjen e fundit

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, gjë e cila nuk ishte e vërtetë.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E se Adelina bën jetë luksoze shihet edhe në papuçet firmato që ka veshur./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika