Adelina Tahiri publikon imazhe “intime” me burrin e saj

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të talentuara shqiptare.

Ajo është e martuar me Serjozha Markov, dhe kanë një fëmijë.

Këngëtarja nga Shkupi është mjaft aktive në Instagram, ku ndan fotografi nga më të ndryshmet, madje nuk mungojnë as ato intime me bashkëshortin e saj.

Së fundi ajo ka ndarë një të tillë, ku qifti shihen duke u përqafuar.

Projekti i fundit i Adelinës është “Hile Hile” i cili numëron afro 900 mijë shikime në YouTube.