Web Analytics
BallinaSHOWBIZAdelina Tahiri tregon momentin e vështirë kur ia tha të atit lidhjen...

Adelina Tahiri tregon momentin e vështirë kur ia tha të atit lidhjen me bashkëshortin

Adelina Tahiri e ftuar në “Why Not”, në RTV Ora ka folur mbi marrëdhënien e saj me bashkëshortin dhe momentin e vështirë kur ia tha të atit.

Adelina Tahiri: Babai im është i njohur në Maqedoni dhe nuk është se nuk kishte dëgjuar diçka po nuk ishte moment që tja thoja dhe nuk kisha forcën pasi jam vajza e poarë në familje dhe kam qenë si djali i babit, jo vajza e babit, kemi qenë me pushime në Bodrum dhe vendosa tja thoja kurrë nuk kam për ta harruar atë moment.

Ja thashë të gjitha, që jam me një person që nuk ka të bëjë me fenë, nacionalitetitn, moshën time, dhe kurrë nuk do ta harroj fytyrën e tij, prandaj janë prindërit mu kthye, asnjë fjalë nuk më tha, i dolën lotët dhe më tha: Prindërit dhe fatin nuk e zgjedh kurrë ti, janë punët e zotit kështu që unë të përkrah deri në fund.

Më tha se do të jem me ty, të kam rritur, të kam edukuar dhe i besoj vendimeve të tua, tani e do atë më shumë se mua.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit