Adelina Tahiri “zveshet” nga modestia, shkak bëhet veshja e saj

Këngëtarja, Adelina Tahiri është shumë aktive në rrjete sociale.

Jeta e saj private përherë është në qendër të vëmendjes pasi që ajo u martua me avokatin maqedonas, Serjoza Markov, i cili është shumë vite me i vjetër se ajo.

Mirëpo ajo njihet edhe për jetën luksozë që ajo bënë.

Së fundmi ajo publikoi disa imazhe ku kishte veshur rroba që shkëlqenin.

Ndryshe, Adelina është nënë e një djali të quajtur Jon dhe jeton në Maqedoni

Shiko foton: