Adelina Tahirit i është “plakur” gjoksi

Këngëtarja nga Maqedonia është duke i shijuar pushimet e saj së bashku me familje.

Ajo vazhdimisht i freskon fansat e saj me fotografi dhe video të ndryshme nga plazhi, shkruan InfoKosova.

Tahiri njihet për format e saj superseksi të cilat mundohet t’i mbajë në formë, por me postimin e fundit duket se ka ‘dështuar’.

Ajo ka publikuar trupin e saj në bikine teksa në fokus kishte gjoksin i cili dukej me strija dhe me rrudhe./InfoKosova/