Web Analytics
BallinaUncategorizedAdelina Thaçi, këngëtarja që jeta i dhuroj edhe dhimbje

Adelina Thaçi, këngëtarja që jeta i dhuroj edhe dhimbje

Këngëtarja e mirënjohur e skenës sonë, zëri i veçantë e i dashur, ka kohë që nuk sjell projekte muzikore.

Ajo është mësimdhënse e muzikës, e gjithashtu është e angqzhuar edhe në formacionin muzikor “Zanat”.

Adelina, nuk kursehet edhe kur është fjala për të treguar më shumë rreth jetës së saj personale dhe zhvillimeve të përditshme, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja u përball me dhimbjen e sëmundjes së të shoqit, ndërkohë që e ka shkatërruar humbja e të atit, humoristit Rasim Thaçi-Cima, pavarësisht të gjjthave, Adelina Thaçi-Meta mbetet një grua e veçantë, motivuese dhe shumë e fortë. /Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit