Web Analytics
BallinaAdem Jashari me shokët e UÇK-së, në Suharekë

Adem Jashari me shokët e UÇK-së, në Suharekë

Komandanti legjendar e heroi kombëtar Adem Jashari, shkroi emrin në histori gjatë Luftës Çlirimtare të Kosovës dhe njihet si simboli i pavarësisë së vendit.

Një foto e rrallë e heroit të kombit Adem Jashari është dërguar në redaksinë e Metros për publikim.

Në foto aq sa kemi mundur të identifikonim, shihet Adem Jashari dhe Sylejman Selimi, i njohur ndryshe si “Sulltani”.

Foto është realizuar në Suharekë, më saktë në fshatin Peqan.

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit