Web Analytics
BallinaSHOWBIZ“Adis Patushi reagon me një postim pas lajmit për ndarje nga Fifi”

“Adis Patushi reagon me një postim pas lajmit për ndarje nga Fifi”

Përgjatë gjithë ditës së sotme në media ka qarkulluar lajmi që Fifi dhe partneri i saj, Adisi i kishin dhënë fund lidhjes së tyre të dashurisë.

Por mesa duket ky lajm nuk qenka aspak i vërtetë sepse të dy protagonistët e “telenovelës” të bukur të dashurisë kanë reaguar me anë të Instagramit duke i cilësuar këto lajme si aspak të vërteta.

Fillimisht ka qenë Fifi me një status të gjatë dhe shpjegues duke na treguar se ajo dhe Adisi janë bashkë dhe të lumtur.

E më pas vet Adisi duke postuar një foto të tyre me mbishkrimin “Unë veç kom me i knu dashnisë për ty”

Pas këtij dedikimi edhe fjalët tona do ishin të tepërta kështu që po e mbyllim me një urim për të gjitha vajzat e faqes sonë.

“Paçi fatin e Fifit”.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit