Web Analytics

Adisi nuk do të ndihet aspak mirë, në këtë gjendje e ka publikuar Fifi pa dëshirën e tij

Botuar nga: InfoKosova

Fifi është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të njohura për publikun shqiptar.

Ajo këtë vit ka pasur risi në jetën personale, duke krijuar lidhje dashurie, e më pas edhe është bërë nënë.

Edhe pas lindjes, ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo e ka publikuar Adisin në plazh duke pirë birrë, teksa ai nuk ishte në dijeni për këtë gjë.

A thua Adisi a i ka bezdi këto gjëra, apo nuk i bëjnë fare përshtypje?/ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT