Web Analytics
BallinaSHOWBIZAdisi sapo na tregoi se Fifi po përgatit një surprizë

Adisi sapo na tregoi se Fifi po përgatit një surprizë

Fifi është një nga artistet më të dashura dhe të komentuara në rrjet.

Tashmë dihet që ajo është në një marrëdhënie me Adis Patushin, me të cilin poston shpesh foto dhe nuk i kursen aspak dedikimet romantike.

Fifi së fundmi duket se po përgatit një surprizë për ndjekësit e saj.

Këtë na e ka zbuluar, Adisi ku ka publikuar një video të Fifit duke rregjistuar këngën e re në studio.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit