Web Analytics
BallinaUncategorizedAdnan Blaku: Passwordin e internetit në shtëpi e kam “Isa Mustafa”

Adnan Blaku: Passwordin e internetit në shtëpi e kam “Isa Mustafa”

Adnan Blaku është humoristi kosovar që për publikun njihet si “Sofia”.

E humoristi së fundi ishte pjesë e një interviste ku shpalosi disa nga gjërat e tij kryesore.

Në rublikon “60 sekonda” për “Prive”, ai me shaka ka treguar passwordin e internetit në shtëpi.

Sipas tij ai passwordit ia ka vendosur “Isa Mustafa” e për këtë ai ka edhe një shpjegim.

Humoristi kosovar tha se ai vendosi këtë emër pasi askujt nuk do i shkonte mendja ta vidhte.

Ai mes tjerash flet edhe për humbjen më të madhe në jetë, partneret dhe surprizën e ditëlindjes./Lajmi/

Rrjetet Sociale

630,452FansaPëlqeje
28,208NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit