Web Analytics

Adri dhe Iliriana pyeten nëse “kanë menduar të bëjnë marrëdhënie në BBVK?” Befasojnë me përgjigjen!

Botuar nga: InfoKosova

Çifti i vetëm i shtëpisë, Adri dhe Iliriana janë ndeshur me një pyetje shumë provokative gjatë darkës së nominuarve.

“A ju ka shkuar mendja gjatë këtij muaji me bë marredhenie?”, ka qenë një pyetje anonime e bërë për ta.

“Pyetje palidhje. Nuk është vendi këtu”, ka thënë pos tjerash Iliriana.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm./Klankosova/

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT