Adriana dhe Keith zbulojnë se cili prej tyre puth më mirë

Adriana Matoshi bashkë me futbollistin afrikan Keith, po shijojnë dashurinë ashtu siç është më së miri.

Përkundër dallimit në moshë dyshja kanë gjetur një gjuhë të përbashkët duke qenë çift për t’u marr shembull, shkruan Indeksonline.

Ata kanë hapur një llogari në ‘Tik-tok’ ku ndajnë video mjaftë të bukura si çift, në videon e publikuar së fundmi, atyre iu bën shumë pyetje ku çifti duhej të përgjigjeshin.

Në pyetjen se cili puth më mirë ata nuk hezituan të pranojë publikisht se Keith puthë më mirë./Indeksonline/