Adriana lajmërohet nga pushimet në Egjipt, kaq shkurt është veshur

Deputetja kosovare, Adriana Matoshi, ka nisur pushimet në Egjipt.

Nga atje po kujdeset të publikoj imazhe atraktive si dhe mjaftë joshëse.

Në Instagram ndau dy imazhe ku shfaqi këmbët joshëse dhe dukej në top formë.

“Ekzistenca dëshiron që ju të jeni ju”, shkroi krahas imazhit.