Adriana Matoshi nënë krenare e katër fëmijëve

Adriana Matoshi ëshë një ndër emrat më të komentuar koëvë të fundit nga mediat rozë.

Që nga lidhja me futbollistin Keith Oëen Groenweld e deri te kandidimi për deputete nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, ajo është emri më i përfolur dhe në fokus nga të gjithë.

Aktorja e suksesshme, tashmë e ka bërë publike lidhjen e saj dhe shumë hapur flet për të dashurin, gjithashtu edhe në zgjedhjet e 14 shkurtit ishte një ndër emrat me shumë vota dhe thuhet se ka siguruar pozitën e deputetes në Kuvend.

Por, me gjithë këto angazhime ajo në postimet e fundit në rrjete sociale na ka lënë të kuptojmë se është gjithashtu një nënë e përkushtuar për 4 fëmijët e saj.

Në Instastory, sot Adriana ka postuar per fansat e saj disa fotografi të fëmijëve ndër vite. /Kosovarja/