Web Analytics
BallinaSHOWBIZAdriana Matoshi po jeton një dashuri të re?

Adriana Matoshi po jeton një dashuri të re?

Aktorja dhe deputetja, Adriana Matoshi, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Adriana komentohet shumë në media lidhur me postimet e saj.

Aktorja Adriana Matoshi është një nga figurat publike që komentohet mjaftë shumë për jetën personale.

Pas lidhjes së bujshme me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld, deputetja deklaroj se tani është nënë beqare.

Por, sot ajo është zgjuar me një buqet lulesh derisa ka shkruar sipër tyre: ”Kur ditën e nisë me dashni!”.

Duke mos dhënë më shumë detaje, nuk dihet nëse ajo po e jeton një lidhje romantike të re apo ishte surprizë nga familja e saj.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit