Web Analytics

Adriana rrezikon shumë, në këtë fustan të hapur gati zbuloj me shumë se ç’duhet!

Nga: InfoKosova

Aktorja dhe deputetja, Adriana Matoshi, komentohet shumë në media lidhur me postimet e saj.

Videot dhe imazhet e saj nga përditshmëria janë pothuajse gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Së fundi, vëmendjen e mori me një fotografi, në të cilën duket elegante me fustan të gjatë e elegant.

Në këtë fustan, Adriana ka rrezikuar që të zbuloj me shumë se ç’duhet.

Kjo pasi në këtë fustan të hapur asaj gati ju zbulua ‘zogu’.

Shikojeni foton dhe vlerësojeni vet.

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT