Adrola Dushi mahnitëse në fotot e reja

Adrola Dushi është ndër vajzat më të bukura shqiptare.

Ajo për nder të 28 Nëntorit ka realizuar disa foto ku duket tejet mahnitëse.

“Është gjithmonë një shkëlqim ndryshe kur feston dhe gëzon për vendin tënd.

Shqipëri të mbaj me vete ♥️🖤”, ka shkruar ajo.