Adrola Dushi nga bregdeti ndan imazhet më të bukura

Një nga modelet më të ndjekura shqiptare, që merr vëmendje në çdo paraqitje, Adrola Dushi dallohet për bukurinë e saj natyrale dhe fizikun pa ndërhyrje.

Këto ditë ajo ka treguar për fansat se po i shijon pushimet në bregdet prej ku nuk ka munguar me imazhe të reja e poza pr.ovokuese.

Së fundi, ajo postoi për 409 mijë ndjekësit e saj disa fotografi të reja ku vëmendje mori mbishkrimi i saj.

Veshur në një fustan pink me dekolte të hapur ajo dukej unike.