Afërdita Demaku vesh fund të shkurtër dhe zbulon këmbët

Pasi që heqi kilogramët e tepërt përmes një programi dietik, përcjellur nga një edokrinologe e njohur, Afërdita Demaku ka ndryshuar dukshëm stil.

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, është më aktive se asnnjëherë më parë në muzikë.

Afërdita, po prezanton këngë e stil, pas forma e re trupore po i mundëson të veshë krejt çka ka dëshirë e çka është IN.

Në këtë foto, këngëtarja duket moderne me këtë fund kaq të shkurtër, që i zbulon vijën trupore dhe këmbët.

Mjafte sensuale, apo?