Aferdita Dreshaj feston dy vjetorin e martesës, bashkëshorti i bën befasi romantike

Aferdita Dreshja është një grua e lumtur me një martesë poashtu të lumtur.

Të paktën kjo është ajo që modelja e njohur servon në rrjetet sociale ku shfaqet përherë e buzëqeshur dhe plotë shkëlqim në krahët e burrit, hokeisti çek Jakub Kindl.

Çifti i njohur mbrëmë kanë festuar përvjetorin e 2-të të martesës me pushime në bregdet dhe darkë romantike.

Ishte Aferdita ajo që ka ndarë fotografi nga dita e tyre e veçantë, ndërsa që binte në sy dukja e saj elegante dhe format e mira të tru.pit.

“Sot 2 vite, unë thash po përgjithmonë.

Të dua më shumë se sa mund ta përshkruaj me fjalë.

Urime përvjetori dashuria ime”, ka shkruar Aferdita përkrah një foto pranë bashkëshortit.

Ndërsa në InstaStory ka treguar befasin romantike që i bëri ai, duke i lënë një buqetë me lule në dhomën e saj./Indeksonline/