Afërdita Dreshaj një bjonde kaq e bukur, pas të cilës ‘shkrihet’ hokeisti qek

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Aferdita Dreshaj ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Aktualisht, ajo ndodhet për pushime përkrahë bashkëshortit të saj, Jakub Kindl.

E veshur me një fustan të kuq, ajo duket kaq perfekte dhe në formë të duhur.

Linjat e tru.pit të saj, si gjithmonë janë kaq të pëlqyera. /Indeksonline/