Afërdita Dreshaj vazhdon të marr vëmendjen me format trupore

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare Afërdita Dreshaj, ka tash e sa kohë që është mjaft pasive në lansimin e projekteve të reja muzikore.

Ajo tani është e martuar me milionerin çek, Jakub Kindl, me të cilin paraqitet vazhdimisht nëpër rrjetet sociale.

Afërdita së fundmi ka pozuar nga palestra ku ka marrë gjithë vëmendjen me linjat e saj të përsosura trupore, për të cilat punon shumë.

Pastaj ajo ka publikuar pamje teksa po e shijonte secilin moment me të dashurin e saj, i cili po kujdeset edhe për ti bërë fotografi modeles.

“Kur ai të fotografon”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë.