Afërdita e habitë këtë burrë në ashensor

Modelja e njohur Afërdita Dreshaj njihet për jetën e saj luksoze dhe të lumtur përkrahë bashkëshortit të saj çek, Jakub Kindl.

Ajo po shijon çdo moment të jetës bashkë me të ku shfaqen së bashku vazhdimisht për publikun.

Së fundmi Afërdita ka postuar një video në Instastory ku është shfaqur shumë e lumtur duke kërcyer në ashensor por mori vëmendjen me këto lëvizje duke na habitur neve, poashtu edhe emojin me të cilin e ka përshkruar videon.

Një femres si Afërdita nuk i ka “hije” ky gjest, si thoni ju?/Kosovarja/

https://www.facebook.com/vipaklips/videos/215390379488835/?epa=SEARCH_BOX