Web Analytics
BallinaSHOWBIZAfërdita Paqarada nuk i ndjen vitet, shfaqet atraktive si vajzë e re

Afërdita Paqarada nuk i ndjen vitet, shfaqet atraktive si vajzë e re

Ish miss-i Afërdita Paqarada po mahnit me format e trupit e bukurinë.

Ajo po vjen me poza si të ishte vajzë e re.

Veshur në fustan të zi të shkurtëtr e të ngushtë ajo duket super atraktive.

Shikoni foton dhe binduni sa bukur duket./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit