Web Analytics
BallinaUncategorizedAfërdita Paqarada pozon e shtrirë në rërën e Dubait

Afërdita Paqarada pozon e shtrirë në rërën e Dubait

Afërdita Paqarada është njëra ndër personazhet që komentohet shumë në shoë bizin shqiptar.

Ajo është një grua me shumë stil dhe me një bukuri natyrale.

Kjo e ka bërë atë të veçohet e të pëlqehet nga të gjithë.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto që ka postuar Afërdita ku shihet duke pozuar e shtrirë në rërë, si duket ajo ka udhëtuar drejt Dubait. /Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit