Web Analytics
BallinaUncategorizedAfërdita Paqarada pozon me bikini, vë në pah të pasmet

Afërdita Paqarada pozon me bikini, vë në pah të pasmet

Afërdita Paqarada është njëra ndër fytyrat më të bukura në vend.

Sigurisht, çdo postim i saj merr vëmendje të veçantë dhe komentohet nga të gjithë, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto që ka postuar Afërdita ku shihet me bikini.

Ajo po duket tejet në formë për kundër moshës së saj. /Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit