Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveAfirmitet mes Luizit dhe Kiarës, kërkojnë një vend pa kamera për tu...

Afirmitet mes Luizit dhe Kiarës, kërkojnë një vend pa kamera për tu puthur (Video)

Kiara dhe Luizi janë dy nga personazhet më të komentuar aktualisht në median rozë, ata duket se po shkojnë drejt konsolidimit si çift brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania 2”.

Këngëtari ia ka shprehur hapur ndjenjat e tij, por ende nuk ka marrë një konfirmim nga moderatorja, megjithese edhe ajo ka pranuar se ka ndjenja dhe shpesh shihen duke u perqafuar.

Së fundmi në një video të publikuar, Luizi dhe Kiara janë parë goxha shumë të afërt me njëri tjetrin. Dyshja shihen se kërkojnë një vend pa kamera për tu përqafuar e puthur derisa shihen te perqafuar.

Ndryshe, vellau i madh u ka kerkuar qe sonte te realizojne nje dasme tradicionale dhe ata kane zgjedhur qe nusja dhe dhendrri te jete Kiara dhe Luizi ndersa mbetet te shihet sonte sa atmosfere do krijojne.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit