Afrikani e do fortë ‘Sasen’, e quan ‘Shac’

Adriana dhe Keith ka disa ditë që janë bërë bashkë.

Dyshja po kalojnë çdo moment se bashku ku po shihen edhe nën shoqërinë e miqve të tyre.

Duke u shfaqur të kombinuar në veshje të zezë, Keith bëri përshkrimin në gjuhën shqipe.

“O shac”, shkroi ai në mbishkrimin e imazhit./Indeksonline/