Afrikani po e trajton si princeshë Adriana Matoshin

Adriana Matoshi nuk do jetë më veç aktore.

Ajo ka deklaruar javë më parë se ka aderuar në partinë e Albin Kurtit, kështu duke hyrë në listë për deputete nga radhët e VV-së, shkruan “Kosovarja”.

Vitit 2020 dhe fillimi i këtij viti po dalin të jetë me plot surpriza nga ana e aktores.

Hiç më larg se vitin e kaluar ajo konfirmoi lidhjen e saj me afrikanin Keith Oëen Groeneveld, i cili është pjesë e ekipit të ‘Ferronikelit’.

Dita-ditës dyshja janë shndërruar në çiftin më të komentuar në mediat rozë e sidomos për shkak të postimeve që sjellin në instagram.

Tek sa së fundmi ka qarkulluar në media një imazh ku Keith shihet duke i dhuruar puthje në ballë Adrianës, mu aty ku puthen princeshat./Kosovarja/